HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

MESLEK SIRRI ?

Buraya enteresan afilli laflar edip kafa karıştırmak istemiyoruz.Tek istediğimiz Yaptığımız işlere bakarak bize inanın....En azından bizden de bir fiyat alın...Siz kazançlı çıkarsınız...

FOTOĞRAFÇILIK

İyi bir reklam fotoğrafı çektirebilmek için öncelikle iyi bir reklam fotoğrafının ne amaçla kullanılacağını ve markanıza nasıl katkılarda bulunacağını öngörmek gerekir.Birde her eline fotoğraf makinesi alanın reklam fotoğrafçısı olduğunu düşünmemeniz gerekir.Bir reklam ajansından farklı olarak, bütünleşik reklam materyalleri üretim çözümlerini de bünyemizde bulundurarak, çıkardığımız sonuçlarda her zaman temiz ve kaliteli sonuçları yakalamak ana hedefimiz olmuştur.

WEB TASARIMCILIĞI

Web tasarım yapmak düşünüldüğü kadar kolay bir iş değildir. Tasarımcının çarpıcı bir kişisel web tasarım çıkarabilmesi için sadece kendi yaratıcılığına değil, aynı zamanda hem kullanıcının hem de kişisel web sayfası yaptıran kişinin fikirlerine ihtiyacı vardır. Ancak bu üçlü koalisyon güzel bir iş ortaya koyabilir.Web tasarımı yaparken göz alınması gereken faktörler sadece bunlarla sınırlı değildir. Dikkat edilmesi gereken diğer esaslardan bir tanesi, hedef kitlenin yaşadığı coğrafi alandır.

TANITIM FİLMLERİ

Bir tanıtım filmi hizmet, ürün, kurum yada kuruluşu, tanıtırken belli bir senaryo dahilinde çekilip hazırlanmalıdır. Bu nedenle önce hedefler ve en doğru anlatım şekli belirlenir. Filminizin güzel görüntülere sahip olması yetmez. Doğru ve akıcı anlatım, inandırıcılık ve samimiyet ya da özel pazarlama teknikleri içermesi gerekebilir. Anlatılmaya çalışılan ürün yada hizmetlerin canlandırmalarla, grafiklerle daha anlaşılır hale getirilmesi her zaman artı puandır.

KATALOG BROŞÜR VE İNSERT TASARIMLARI

Her ne kadar internetin zaman içinde gelişerek çoğu evde yaygın olmasına rağmen, insanların bakmakdan çok, tutarak inceleme dürtüleri yoğun olarak devam ediyor. İnternette binlerce haber ve magazin portalı olduğu halde dergi ve gazete satışlarının hala yüksek olmasının asıl nedeni budur. Bu düşünceyle hareket edildiğinde ürünlerinizin ve firmanızın detaylı tanıtımında kataloğun yeri oldukça önemlidir.Grafik, doğru tercihlerle sanata dönüşür.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMLARI

Kurumsal Kimlik kavramı, görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili bir biçimde hedef kitleye aktarmaktır.Bir başka deyimle; Kurumsal kimlik, bir kurumun, vakfın, kuruluşun ya da benzer oluşumların kimlik karmaşasını yok eden ve oluşumun gücünü gösteren tüm görsel/yazılı/sesli ürünler bütünüdür.

BASIN YAYIN VE MEDYA

Cremedya medya alanında kurumlara ve kişilere talep ve tercihler doğrultusunda; doğru, ilkelli, güncel ama yarını da planlayan, arzulanan düzeyin üstünde hizmet sunmaktadır. Gazete ve dergi tasarımı, yerel / ulusal medya için reklam çalışmaları, çalışma alanlarımız arasındadır.Yapılan araştırmalarda insanların günlük koşturmaca esnasında, afiş, bilboard,dış mekan - iç mekan reklam ürünlerine odaklanıp bakma sürelerinin toplam 6 saniye olduğu belirlenmiştir.